RK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

+4
camarad
CobraKid
dia
Mitza
8 participanți

In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Mitza Lun Noi 17, 2008 3:13 pm

...


Ultima editare efectuata de catre Mitza in Joi Dec 11, 2008 6:59 pm, editata de 1 ori

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue0/0URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de dia Lun Noi 17, 2008 3:25 pm

opa!!oare de ce avem razboi cu turcii?pt ca in februarie anul asta s-au gasit 8 destepti si un consiliu care a aprobat o misiune ,care ne-a bagat direct in razboi cu turcii.cititi prima pagina de la dezvaluiri din consiliul valah si va veti convinge....

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue30/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de CobraKid Lun Noi 17, 2008 3:52 pm

ete fas.. io nu ma duc la razboi.. Smile) sa se bata cine poate Laughing

este fals, sau ce ziceai? nu-i nimika fals....Mmtthh95


cu caciula pe a ma Laughing


Ultima editare efectuata de catre CobraKid in Mier Noi 19, 2008 3:46 pm, editata de 1 ori
CobraKid
CobraKid
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 118
Data de înscriere : 10/11/2008
Varsta : 30
Localizare : Targsor :-@

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue30/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Mitza Mar Noi 18, 2008 7:34 pm

....


Ultima editare efectuata de catre Mitza in Joi Dec 11, 2008 6:59 pm, editata de 1 ori

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue0/0URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de dia Mier Noi 19, 2008 5:45 pm

eu am ban si nu pot scrie dar de ce nu spuneti voi cine e de fapt raspunzator de acest razboi?ca daca stateau 8 destepti pe fundu lor ,nu am fi avut razboi.sa stie si cei care nu intra aici.
doar v-am prezentat dovezile.

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue30/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de CobraKid Mier Noi 19, 2008 5:59 pm

dia ai ban pana in 1 dec Smile)
CobraKid
CobraKid
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 118
Data de înscriere : 10/11/2008
Varsta : 30
Localizare : Targsor :-@

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue30/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de dia Mier Noi 19, 2008 6:01 pm

e ceva nou?a postat tati
Smile

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue30/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Mitza Joi Noi 20, 2008 7:23 pm

...


Ultima editare efectuata de catre Mitza in Joi Dec 11, 2008 6:59 pm, editata de 1 ori

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue0/0URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de CobraKid Joi Noi 20, 2008 9:22 pm

toate ca toate da mie nu mia aprobat nimeni demisia Laughing
CobraKid
CobraKid
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 118
Data de înscriere : 10/11/2008
Varsta : 30
Localizare : Targsor :-@

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue30/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de camarad Joi Noi 20, 2008 10:06 pm

urgent era si data trecuta mitza,si au trecut 2 saptamani,si treceau mai multe daca nu ii spuneam lui koko ca ati picat de xxx.dupa aia sa hotarat sa mergeti la ei in bulgaria.nu poti avea incredere in desteptii zilei king
din pacate se voteaza psdul.iar oamenii sunt cam slabuti si dezinteresati in partidl ala.
camarad
camarad
Banat pe regatele

Mesaje : 63
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue0/0URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Cally Joi Noi 20, 2008 11:28 pm

Smile eu incepusem imobilizarea, si dezvoltam ideea armata. Sau suparat cativa atunci caa au venit in rosiori degeaba Smile
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue50/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Apasii Vin Noi 21, 2008 1:13 am

O sa va povestesc eu de ce avem razboi cu turcii.
Acu vreo cateva luni, turcii au fost in razboi cu bulgarii. Valahii aveau tratate de neagresare cu ambele tari. Si deci in mod normal ar fi trebuit sa-si vada de tarisoara lor. Dar nu....
Mintile luminate de atunci....si dau niste exemple....koko, anemesh, guitz, lukej,ancucius si inca altii....s-au gandit ca ar fi bine sa-i ajute pe bulgari. Crezand bineinteles ca turcii sunt idioti. I-au ajutat si turcii au fost infranti.
Ideea e ca totul a fost facut pe cai neoficiale....si bineinteles ca nici populatia nu a fost informata de asa ceva. Ok...stim ca o armata care a ajutat a fost armata lui lukej...dar un prieten turc "yusuf" imi zicea pe atunci intr-un mesaj ca ar fi fost doua armate valahe. Oare cea de a doua armata de cine a fost condusa si finantata?....va spun eu din taxele valahilor. Oricum valahul de rand habar nu are ce s-a intamplat.....totul fiind pastrat in cel mai mare " secret de stat".
Acum sper ca v-am lamurit cat de cat de ce ne vor turcii capetele......si ce e mai rau ....le vor avea....caci sunt cata frunza si iarba.

Apasii
n00b
n00b

Mesaje : 2
Data de înscriere : 07/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue0/0URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de HEADWORX Vin Noi 21, 2008 7:52 am

da, dar noi o sa otravim fantanile si o sa pustiim pasunile. poate fie adevarat ce spui apasii dar din ce am citit koko a fost unul din cei care s-a opus atunci deciziei de a-i ataca pe turci.
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue60/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Mitza Vin Noi 21, 2008 3:02 pm

...


Ultima editare efectuata de catre Mitza in Joi Dec 11, 2008 7:00 pm, editata de 1 ori

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue0/0URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Sam Noi 22, 2008 5:52 am

MMttHH 9.5 versiune imbunatatita - hai sa facem si nitel misto cas ne amuzam - ca doar e forum liber.

Uite...ti-o spun franc, si o spun tuturora - este total gresit sa bagam ca sardinele toti Valahii in Rosiorii PENTRU CA - se vor axfixia domn'le ... ca si data trecuta - aviza cunoscatorilor .


Important este ca lumea in orasele lor sa se organizeze in cat mai multe grupuri conduse de lorzi, grupuri armate de cate 8 persoane.

Acestia sa astepte semnalul pentru a incepe deplasarea, iar odata ajunsi in Slatina o parte sa ramana cantonati in Slatina .

In Rosiori ar trebui sa avem doar cateva Armate in permanenta alerta, pregatite pentru orice situatie, cate 56 oameni, cele mai bune armate.


Primordial si esential este sa adunam informatii si sa stim cand si cum sa actionam, nu putem da buzna toti in Rosiorii , valahii sa moara de foame,
sa le moara animalele pe acasa, sa ramana fara slujbe si bani, sa stea si sa astepte ca data trecuta - haideti sa nu ne pripim si sa nu ne repezim.


Este important ca toti primarii...toti propietarii de taverne...barmanii..cetatenii foarte activi..sa informeze lumea...sa le explice ca daca orice armata straina intra in tara si ataca un oras Valah...acel oras nu va mai face parte din Valahia..ca acel oras poate sa fie orasul lor...iar daca armate straine intra in tara le va fi foarte usor sa cucereasca apoi oras dupa oras REZULTA ca VALAHIA DISPARE .


Va va placea sa vedeti mesaje si anunturi in limba turca ? V-ar placea sa se repete istoria ? Cred ca nu..dar totusi sa fim organizati.



Hai..bagati critici..ca romanii la critici sunt tari.
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Left_bar_bleue40/100URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!! Empty Re: URGENT!!! RAZBOI!!! URGENT!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» razboi
» razboi
» razboi
» razboi
» razboi

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum