RK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noul forum regatele

+3
dia
HEADWORX
Cally
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Noul forum regatele Empty Noul forum regatele

Mesaj Scris de Cally Mier Noi 05, 2008 9:54 pm

Din motive evidente de batjocora fata de fani jocului REGATELE, am creat un nou forum pt discutii libere. Va rog ca acestea sa fie in limita bunului simt.

Multumesc.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue50/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Mier Noi 05, 2008 10:25 pm

era cazul, hai sa ne strangem toti aici
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de dia Mier Noi 05, 2008 10:50 pm

pai sa facem multa reclama

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue30/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Pietele

Mesaj Scris de Cally Joi Noi 06, 2008 8:38 pm

As dori ca sa fie postata piata la fiecare oras din tara. Hai sa facem treaba nu doar sa promitem.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue50/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Vin Noi 07, 2008 12:43 am

As dori sa stiu de ce scrie ca-s vagabont la profilul meu pe forumul asta. Simpla curiozitate. Altfel nu departe de adevar. Basketball
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de sector3 Vin Noi 07, 2008 12:56 am

vagabont? mai bine era trecul la rang golan. cine ştie de ce să ridice mâna dreaptă sus (iar stânga s'o ducă la nas).

sector3
n00b
n00b

Mesaje : 13
Data de înscriere : 07/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue0/0Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty vagabonzi

Mesaj Scris de Cally Vin Noi 07, 2008 9:34 am

este un rang in functie de cate postari aveti pe forum. Postati mai multe,va va creste rangul
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue50/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Noul forum regatele Empty RANG

Mesaj Scris de HEADWORX Vin Noi 07, 2008 9:43 am

Aham, urmatorul rang care ar fi dupa vagabont? vreau sa avansez cat mai repede, pot deveni si cenSor, imi doresc de foarte mult timp? As vrea sa dau premii pentru ufftopicuri cheers
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Lun Noi 10, 2008 10:02 am

am avansat la n00b cheers
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Lun Noi 10, 2008 5:07 pm

nseamna ca nu sunt cu nimic mai special Mad
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de dia Lun Noi 10, 2008 7:24 pm

azi am primit ban pt ca am postat adresa noastra de forum si ca am spus ca daca suntem impotriva TT luam ban si daca spunem ceva de koko26 luam ban...
in 10 min am luat ban
nici nu cred ca a durat atat

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue30/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Lun Noi 10, 2008 7:27 pm

mai nou se pare ca uita sa ridice banurile, mi-e imi expira azi si nu mi l-au ridicat

Nu mai are rost sa va certati acolo, daca vreti sa mai vedeti forumul ala... ii clar se da ban celor care zic ceva de cenzori... Maine poate itzi ridica banu......Mmtthh95
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de Mitza Mar Noi 11, 2008 7:21 pm

...


Ultima editare efectuata de catre Mitza in Joi Dec 11, 2008 7:06 pm, editata de 1 ori

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue0/0Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Mar Noi 11, 2008 7:26 pm

HEADWORX a scris:mai nou se pare ca uita sa ridice banurile, mi-e imi expira azi si nu mi l-au ridicat

Nu mai are rost sa va certati acolo, daca vreti sa mai vedeti forumul ala... ii clar se da ban celor care zic ceva de cenzori... Maine poate itzi ridica banu......Mmtthh95

dupa interventii mi s-a ridicat dupa 2 zile banul dar nu mai intru acolo decat pentru informare, de scris aici scriu . AM ZIS! Twisted Evil
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de Cally Mar Noi 11, 2008 7:28 pm

lol! (in loc de LOL scrie greva)
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue50/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Sam Noi 15, 2008 8:58 am

HEADWORX a scris:mai nou se pare ca uita sa ridice banurile, mi-e imi expira azi si nu mi l-au ridicat

Nu mai are rost sa va certati acolo, daca vreti sa mai vedeti forumul ala... ii clar se da ban celor care zic ceva de cenzori... Maine poate itzi ridica banu......Mmtthh95

ia hai ca ma ofticati Laughing mmtthh habar nu are de joc si trebuie dat afara de pe toate forumurile ....

cally a facut un forum aiurea...aiurea rau de tot...si abuzeaza de puterea sa

Laughing Laughing

NORMAL CA SE DA BAN IN MOMENTUL IN CARE SE APUCA CAREVA SA URLE PUBLIC DUPA CUM IL APUCA DENIGRAND SI ARUNCAND CU NOROI - DACA ATI CAUTA CU FOARTE MARE ATENTIE ati reusi sa cititi cum ca , in conformitate cu regulile Celsius Online este interzis a denigra public pe oricine IN PLUS este drastic sanctionata orice manifestare publica de bravura de carcotas - nu este permis ca in public sa te iei de cineva - ai ceva....impotriva cenzorilor , adminilor , jocului ... ai uneltele necesare pentru a face plangeri .


Daca te nemultumeste un Moderator poti sesiza Censorilor ; daca un Cenzor consideri ca te-a nedreptatit poti lua legatura cu echipa de cenzori , cu adminul si posta nemultumirea ta pe forum ( sunt mai permisivi si mai blanzi cenzorii nostrii decat altii ) .

Daca ai dubii cu privire la onestitatea cenzorilir , adminilor romanesti , poti sa faci o plangere adminilor jocului - ulterior poti contacta echipa Celsius Online - fiecare are o responsabilitate...o sarcina...o raspundere..fiecare isi asuma un risc si oricine poate fi tras la raspundere.


Dar sunt multi cetateni valahi ce se sustrag de la a fi trasi la raspundere si nici nu isi asuma acest lucru. Ca sa nu mai zicem ca pana acuma mai slab sa se respecte regulile . In afara de asta marea majoritate a jucatorilor romani nu au experienta altor jocuri MMORPG si a altor forumuri ... ca sa vada dansii acolo ce reguli sunt, pt ce se da ban, kick, delete samd...ce trebe si ce nu trebe...cum esti privit daca ai o anumita conduita si faci anumite chestii..


Regatele....radeti plangeti...este cel mai lejer joc MMORPG text based din punct de vedere al regulilor forumului si jocului exceptand Travian si Tribal Wars ... jocuri , mai ales Travian , unde se injura la loc comanda..fiecare cauta sa faca legea...etc ...


[b]ia un loc , se uita in jur , isi ia chitara si incepe sa fredoneze incet o melodie " Vin-o Doamne...sa vezi ce a mai ramas din Oameni ... Vin-o Doamne .. "

Mai eu tot nu intelg ce ai cu mine... Voi vorbi cu Cally va vedem ce este de facut.Mmtthh95
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue40/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Sam Noi 15, 2008 10:08 am

ia sa iti atrag atentia - pe forum RK si eu si tu ne luam cel putin avertisment pt fazele astea - si pe buna dreptate Laughing

Ia nu mai sari ca ars - ia uita-te cu atentie ce am folosit ca citat , mai citeste foarte atent ce am zis dupa ... apoi cu ce paragrafe am continuat .

Ia intreaba-te te rog eu frumos ... oare de ce am zis eu ce am zis ... mmm ? Incearca sa nu mai iei totu asa de personal ... ce zici ?


Eii.astept sa vorbesti si cu domnu Admin Shef Cally Wink hai...bate palma si lasa apelativele si alte cele ( ce sa zic doar ca...sunt sigur ca poti mai multe si poti sa fi o pers mai buna..doar sa te stradui - asta iti zic din ce am auzit ... )
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue40/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Sam Noi 15, 2008 10:19 am

Incerci tu Mache sa tii partea cuiva, poate chiar a ta, oi fi si tu un cenzoras cu nume canin pe forumul oficial, dar vezi tu ca s-au facut prea multe abuzuri la adresa jucatorilor, si nenorocirea e ca suntem jucatori activi si cu initiativa. Forumul oficial pentru Romanaia o sa ajunga sa fie folosit doar asa de informare si ca sa joace cenzorii intre ei.
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Sam Noi 15, 2008 10:38 am

Lasa tu ca e bine ca avem doua forumuri la dispozitie Very Happy si sa stii ca ma flatezi - dar nu exista nici un cenzor cu nume canin, nici macar macedonean sau grecesc .

Stii Head ? A gresi este omeneste - cand nu stii esti invatat , cand nu poti esti ajutat , cand nu vrei .. aici intra in actiune coercitia si legile .

Ei bine..asa si cenzorii..si adminii..sunt oameni..oricine are dovezi..plangeri..nemultumiri..le pot adresa superiorilor si pot urca pe aceasta scara ierarhica pana la cel mai inalt nivel.

Ceea ce nu e permis este circul public si batjocorirea, subminarea autoritatii si cuvantului unor oameni " angajati " in primul rand prin cuvantul lor sa respecte un set de reguli clare , batute in cuie , de la care nu au voie sa se abata . Stai tu linistit ca daca un cenzor sau o persoana cu functii si prerogative acordate de catre Celsius Online face abuzuri si ajunge la urechea cui trebe...acea persoana poate plati scump - dar nu are rost sa intram in detalii ca pana cineva nu se convinge si nu vede ce se poate intampla - nu crede ...
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue40/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Sam Noi 15, 2008 10:46 am

elephant lasa ca stim cu totii foare bine cum merge treaba, forumul acesta extern este tocmai reactia, recului, efectul mizeriei de pe forumul celsius online. o fi firma corecta, dar daca-n ograda sunt starpituri, nu ma apuc eu sa indrept lucrurile ca nu-s angajat, poate cine trebuie va vedea va si intelege, daca nu acel forum oficial inca va disparea usor usor.
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de CobraKid Lun Noi 17, 2008 12:03 pm

deocamdata e bine..doar ca e putintica lume Very Happy
CobraKid
CobraKid
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 118
Data de înscriere : 10/11/2008
Varsta : 30
Localizare : Targsor :-@

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue30/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Dum Dec 07, 2008 1:38 am

se pare ca din ce in ce mai putintica e lumea paici, ce se intampla?
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de dia Dum Dec 07, 2008 9:31 am

nimic nu se intampla...

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue30/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de HEADWORX Dum Dec 07, 2008 11:14 am

pai asta zic si io ca ... nimic
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue60/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de dia Dum Dec 07, 2008 11:19 am

poate nu mai avem subiecte..s-or fi epuizat..incepe tu o discutie sa vedem cati vom participa..

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Noul forum regatele Left_bar_bleue30/100Noul forum regatele Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Noul forum regatele Empty Re: Noul forum regatele

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum