RK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ideea valaha

3 participanți

In jos

Ideea valaha Empty Ideea valaha

Mesaj Scris de Cally Vin Noi 07, 2008 10:59 pm

Idea valaha

Scris de Cally Astazi la 22:43

"E mare pacat ca nu putem purta discutii decente si sa actionam unit , sa putem impreuna sa jucam pentru a ne relaxa nu pentru a ne face nervi si pentru a incarunti, nu cred ca ideea jocului in sine e ca oamenii sa se invrajbeasca , eu cred ca ideea e sa facem ce predecesorii nostiri nu au facut in realitate.Avem sansa virtuala sa modificam istoria .Pacat ca unii nu inteleg toate astea ...
PS: Cu speranta ca ati avut rabdare si ati luat aminte la ceea ce am scris , ma retrag si va las cuvantul dragilor , nu uitati , incercati sa fiti mai buni ...."

Un discurs al dl Zdac pe forumul original NTFS>>>m-am saturat. Care m-a inspirat,este o idee spre mai bine.

AICI se for face propuneri si vor fi dezbatute. Daca apare vreo cearta,va avea postul editat sau sters direct din partea mea.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Ideea valaha Left_bar_bleue50/100Ideea valaha Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Ideea valaha Empty Re: Ideea valaha

Mesaj Scris de camarad Sam Noi 08, 2008 7:48 am

apropo de m-am saturat...am postat acolo mesajul :vesti bune.avem un forum absolut liber,fara cenzori www.forumrk.aforumfree.com .
acest mesaj a fost sters fara explicatii.asta dovedeste ce minte securista au,cat de frica le este sa nu ramana someri
deoarece oameni vor cauta libertatea de aici.
camarad
camarad
Banat pe regatele

Mesaje : 63
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Ideea valaha Left_bar_bleue0/0Ideea valaha Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Ideea valaha Empty Re: Ideea valaha

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Mar Noi 11, 2008 7:58 pm

Cred ca impreuna putem schimba fata forumul Regatele - am creat niste topicuri NTFS ce cauta sa fie diferite de cele de pana acuma .

Cum sa fim uniti? Atata timp cat scopul nostru este acela de a dezvolta jocul si principatul Valahia nu trebuie decat sa stabilim impreuna prioritatile , sa confruntam ideile pe care le avem si sa vizam a pune accentul pe binele cetatenilor .


Nu degeaba se zice ca doua minti sunt mai bune decat una - atata timp cat cele doua lucreaza impreuna - daca toti ne contrazicem - nu ajungem nicaieri.


Nu isi au rost acuzele si atacurile atata timp cat nu este vorba de polemica constructiva ci de carcoteala . Asa ca haidem sa punem cap la cap sugestiile si propunerile noastre pentru a rezolva problemele din Valahia si a ne juca avand in vedere evolutia Principatului si a oamenilor din toate punctele de vedere.
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Ideea valaha Left_bar_bleue40/100Ideea valaha Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Ideea valaha Empty Re: Ideea valaha

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum