RK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Colectare | Reciclare | Refolosire

2 participanți

In jos

Colectare | Reciclare | Refolosire Empty Colectare | Reciclare | Refolosire

Mesaj Scris de HEADWORX Lun Noi 10, 2008 5:06 pm

Acesta este un program in derulare pana acum in Targsor unde si-a si dovedit eficacitatea.

In cadrul acestui program eu colectez de la voi obiectele nefolositoare de genul lemne, scari mici sau vasle pe care voi le-ati primit la evenimente de cele mai multe ori si de care nu mai stiti cum sa scapati pentru ca nu le cumpara nimeni nici macar la cel mai mic pret posibil.

De aceea eu vin in sprijinul vostru si va scap de aceste obiecte. Desigur ca daca sunt dispus sa va scap de ele, va trebui sa ne intelegem la un pret echilibrat si care sa faca rentabila achizitia acelor produse de catre mine.

Din produsele colectate eu voi produce scari lungi sau barci dupa caz si le voi putea oferi pe piata la preturi foarte scazute.

Aici puteti anunta ce produse va sunt nefolositoare.
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Colectare | Reciclare | Refolosire Left_bar_bleue60/100Colectare | Reciclare | Refolosire Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Colectare | Reciclare | Refolosire Empty Re: Colectare | Reciclare | Refolosire

Mesaj Scris de Cally Lun Noi 10, 2008 7:35 pm

hehee
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Colectare | Reciclare | Refolosire Left_bar_bleue50/100Colectare | Reciclare | Refolosire Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Colectare | Reciclare | Refolosire Empty Re: Colectare | Reciclare | Refolosire

Mesaj Scris de HEADWORX Vin Noi 14, 2008 9:33 am

Sunt in Snagov acum, sunt 6 scari mici pe piata, daca e vreuna a ta si vrei sa scapi de ea, contacteaza-ma!
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Colectare | Reciclare | Refolosire Left_bar_bleue60/100Colectare | Reciclare | Refolosire Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Colectare | Reciclare | Refolosire Empty Re: Colectare | Reciclare | Refolosire

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum