RK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

+4
Cally
dia
Mitza
Alecsander_Machedon
8 participanți

In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Mar Noi 11, 2008 6:56 pm

Pe 12 Noiembrie vom vedea clar cum va arata noul Consiliu.

Vin a face un apel catre toti cei ce vor avea onoarea si responsabilitatea de a face parte din Conducerea Valahiei sa fie constienti ca prin asta ne asumam o foarte mare responsabilitate, ca cei din Consiliu au datoria si sarcina de a ii servi pe valahi.

Am observat eu unul cel putin schimbari imbucuratoare in atitudinea jucatorilor si in continuare va rog ca indiferent de rezultatul acestor alegeri sa cautam sa punem pe primul plan bunastarea Valahiei, lasand orice altceva deoparte.


Prioritatile noastre in Consiliu vor trebui sa fie stabilitatea economica si de asemenea siguranta Primariilor si a Principatului ca ansamblu.
Nu in ultimul rand este esential ca toti jucatorii activi sa poata intelege mai bine jocul, sa inteleaga ca nu ne permitem sa mai grabim avansarea celor de nivel 0 si 1, ca a cumpara un al doilea teren nu mai poate reprezenta o prioritate .

Este crucial ca jucatorii sa poata privi Regatele din alta perspectiva si impreuna sa facem acest joc mult mai interesant si placut.


Ce credeti? Haideti sa vedem si cum va arata Consiliul - 12 NOV - La Multe Succese Valahiei Wink flower
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue40/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Mier Noi 12, 2008 12:38 pm

Consiliul In Acest Moment se prezinta subt aceasta forma pana la numirea noului conte - si sper din tot sufletul sa fie un conte .

Consiliul
Killercat2000 (Ministrul Comertului)
VLH

Baldor1 (Seriful)
VLH

Morosanu (Supraveghetorul minelor)
VLH

Chryys (Comisarul)
VLH

Stefan-cel-mare
VLH

Leea
DeCe

Ahorn (Judecator)
DeCe

AlecsanderMachedon
DeCe

Camarad
A .D

Apasii
VM

Ochireci
A .D

The_Legend
VLH



VLH are 6 scaune , Demo Cratos 3 , Alianta Dreptatii 2 locuri iar Valahia Mare 1 loc .


Prin urmare - liber la discutie ~ propunerile voastre si solutiile posibile pt formarea listei finale a consiliului .
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue40/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Sam Noi 15, 2008 8:09 am

De la : Guvernul Comitatului
Les membres du Conseil du Duché se sont exprimés. Ils ne sont pas tombés d'accord sur le choix d'un Duc capable de régner sur nos terres.

Voici les avis des différents conseillers :

Killercat2000 : Baldor1
Baldor1 : Baldor1
Morosanu : Baldor1
Chryys : Baldor1
Stefan-cel-mare : Baldor1
Leea : Apasii
Ahorn : Ahorn
AlecsanderMachedon : Apasii
Camarad : Apasii
Apasii : Apasii
Ochireci : Apasii
The_Legend : Baldor1

Vous avez à nouveau 48h pour vous décider


Catre colegilor de la VLH s-a propus varianta AHORN - aceasta varianta a fost respinsa din start - ni s-a explicat tuturor celor 12 Consilieri ca...

~ este deja ales o persoana pentru functia de conte ;

~ functiile deja au fost decise - tot ce trebuie este sa votam ;

~ suntem prea novici pentru a propune pe cineva conte ;


Toate acestea ne-au surprins foarte tare si le-am considerat ca fiind foarte interesante - de aici si voturile noastre .
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue40/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Mitza Sam Noi 15, 2008 9:00 am

felicitari si multe multumiri celor care l-au votat pe Apasii, imi pare rau de ,,d-l" Ahorn care a vrut doar sa se voteze singur PENIBIL

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue0/0Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de dia Sam Noi 15, 2008 9:18 am

eu zic sa se posteze toate discutiile din consiliu aici sa vedem si noi cine si ce zice,asta nu ar trebui sa fie o problema,doar s-a desecretizat ...deci un copy-paste si am rezolvat cu desecretizarea, pana se va da drumu la forumul celalalt,sa poata citi tot omu...

DUDUIANA zice

O problema arzatoare si inca nerezolvata este cea a imposibilitatii momentane de a face vizibil forumul Consiliului.. Desi practic desecretizat, acesta ramane ascuns datorita problemelor legate de forum, ceea ce din pacate duce la scaderea credibilitatii Consiliului, chiar daca vina nu este a lui si in ciuda insistentelor Contesei pentru rezolvarea problemei. Ne punem toate sperantele noastre in Lukej si speram ca urmatoarele noutati despre Consiliu le veti putea extrage singuri, consultand forumul.

deci aici aveti sansa macar temporara sa punetui in aplicare ce ati promis...akm puteti desecretiza..mai tb sa si vreti si bineinteles sa nu aveti nimic de ascuns

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue30/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de dia Sam Noi 15, 2008 9:53 am

Duduiaana



Data înscrierii: 01/Ian/1970
Mesaje: 869

Trimis: 26 Sep 2008 13:06 Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

Propunerile dumneavoastra s-au discutat, fiecare dintre ele s-a votat si concluziile sunt urmatoarele:

Scorpio18 a scris:
Desecretizarea forumului Consiliu, sa fie vizibil pentru toata lumea.


Propunerea dumneavoastra a fost acceptata. Dupa dezbateri si voturi s-a ajunsla urmatoarea concluzie: da, forumul Consiliului va fi vizibil pentru toata lumea. Fiecare va putea sa vada care sunt discutiile din consiliu, cine ce voteaza la luarea deciziilor, ce granturi se dau, cate animale se fac, care e averea comitatului, care e situatia minelor etc. Cetateanul de rand va putea doar sa citeasca pe forumul consiliului, cei care pot face comentarii sunt DOAR consilierii.
Totusi, ori de cate ori un cetatean are o neclaritate, o intrebare cu privire la activitatea consilierilor, acesta o va putea adresa consilierilor intr-un topic special, intitulat sugestiv “Nelamuriri cu privire la activitatea in Consiliu”. Nelamuririle exprimate in alte locuri, ca spre exemplu NTSF nu vor fi luate in considerare. Nu asteptati raspunsuri de la consilieri in alte locuri decat cele destinate raspunsurilor.

acest forum este alternativa akm nu mai aveti motiv ca nu puteti face publice discutiile,ca voi vreti dar nu puteti..ei bn fratilor akm puteti un simplu copy-paste si vedem si noi ce discutati...sa vedem cat de transparenti sunteti...

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue30/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Cally Sam Noi 15, 2008 9:57 am

s ase decretizeze. Se vor vedea de la cine sunt furate unele ideii.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue50/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Mitza Sam Noi 15, 2008 8:04 pm

RUSINE ahorn!!!
sa itzi fie RUSINE!!!
nu vezi ca nimeni nu te voteaza conte, de ce vrei tu neaparat ???\
ai un vot, puteai vota pe altcineva si stabilizai situatia, asa sa stii ca ai fost PENIBIL!
sa-i spuna si lui careva... affraid

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue0/0Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Cally Sam Noi 15, 2008 8:57 pm

pai 1...parca este in TT( nu sunt sigur)
2. este in familia corvin si avea 'familie' pe lista VLH
3. asta a fsot sa fie,inainte ca si pana acum.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue50/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Mitza Dum Noi 16, 2008 10:15 am

am mutat mesajele in care era vorba despre mitza la dueluri, intr-un split

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue0/0Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de CobraKid Lun Noi 17, 2008 11:51 am

Cally a scris:pai 1...parca este in TT( nu sunt sigur)
2. este in familia corvin si avea 'familie' pe lista VLH
3. asta a fsot sa fie,inainte ca si pana acum.

1. ai dreptate
2. ai dreptate
3. habar n-am Laughing Laughing
CobraKid
CobraKid
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 118
Data de înscriere : 10/11/2008
Varsta : 30
Localizare : Targsor :-@

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue30/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Mar Noi 18, 2008 5:10 am

De la : Guvernul Comitatului
Les membres du Conseil du Duché se sont exprimés. Ils se sont mis d'accord pour reconnaitre The_Legend comme Duc.

Voici les avis des différents conseillers :

Killercat2000 : The_Legend
Baldor1 : The_Legend
Morosanu : The_Legend
Chryys : The_Legend
Stefan-cel-mare : The_Legend
Leea : The_Legend
Ahorn : The_Legend
AlecsanderMachedon : The_Legend
Camarad : The_Legend
Apasii : Camarad
Ochireci : The_Legend
The_Legend : The_Legend

Félicitations au nouveau Duc, qui prend ses fonctions dès aujourd'hui !



Vocea Poporului a influentat puternic aceste alegeri - e placut sa vezi ca lumea poate sa cada de acord ! Felicitari The_Legend !
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue40/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Mar Noi 18, 2008 7:10 am

.


PENTRU CEI CE NU AU ACCES LA FORUMUL REGATELOR VIN SI POSTEZ AICI UN EXTRAS DE LA NTFS DE INTERES GENERAL


Alecsandermachedon a scris:.


La inspirata sugestie a lui Stefan-cel-Mare , in cursul zilei de ieri, la orele 22, exceptandul pe domnul Apasii ce din motive IRL a fost nevoit sa lipseasca,
toti dregatorii valahi s-au intrunit la masa discutiilor pentru a decide de comun acord numirea viitorului conte al Valahiei .


Consilierul Ochireci, dupa o metoda ce a functionat si cu alte ocazii din cate am inteles, a venit cu propunerea de a hotara prin eliminare Contele.

Prima tura de voturi :

OchiReci propune : Camarad , OchiReci , Apasii
Ahorn propune : Ahorn, Baldor1 .The_legend
Camarad propune : Camarad , OchiReci , Apasii
Stefan-cel-Mare propune : Baldor1, Ahorn, The_legend
The_Legend propune : Baldor1, The_Legend, Morosanu
Baldor1 propune : Baldor1, The_Legend, Morosanu
Morosanu propune : Baldor1, Chryys, Ahorn
Chryys propune : Baldor1, Morosanu, The_Legend
Apasii propune : Apasii , Camarad , OchiReci
Killerca2000 propune : Baldor1, Morosanu , Chryys
AlecsanderMachedon propune : The_Legend , Ahorn , Alecsander_Machedon
Leea propune : Ahorn, The_Legend, AlecsanderMachedon


Baldor1 - 7
The_Legend - 7
Ahorn - 5
Morosanu - 4
Camarad - 3
Apasii - 3
OchiReci - 3

Chryys - 2
AlecsanderMachedon - 2
Stefan-cel-mare - 0
Leea - 0
Killercat2000 - 0


Merg in turul doi Baldor1 , The_Legend , Ahorn ,Morosanu, Apasii, Camarad si OchiReci .

Luand in calcul voturile exprimate prezentate mai jos :

Ahorn propune : Ahorn, Baldor1 .The_legend

AlecsanderMachedon propune : The_Legend , Ahorn , Alecsander_Machedon

Leea propune : Ahorn, The_Legend, AlecsanderMachedon


Aceste voturi ca de altfel si urmatoarele exprimate la fiecare tur, vin sa spulbere afirmatiile de pura rautate si instigatoare la intriga .
( Demo Cratos - Vointa Poporului reprezinta onestitate - verticalitate - principialitate si caracter, punand etica mai presus de orice ).

koko26 a scris:PS: ce nu inteleg eu este discrepanta dintre discursurile populiste tinute de unii consilieri si actiunile lor... cica ar sustine pe The_Legend conte, insa in particular nici nu se pune problema de asa ceva... cica ar sustine pe Ahorn conte, insa de fapt il tradeaza pe acesta ca sa il voteze pe Apasii...

Urmand o noua tura in care fiecare isi exprima 3 optiuni , 3 variante :

Stefan-cel-Mare propune : Baldor1 , Ahorn , The_Legend
Ahorn propune : Ahorn , The_Legend , Baldor1
Chryys propune : Baldor1 , Morosanu , The_Legend
Leea propune : Ahorn , The_Legend , Morosanu
The_Legend propune : The_Legend , Baldor1 , Morosanu
OchiReci propune : Camarad , OchiReci , Apasii
Baldor1 propune : Baldor1 , The_Legend , Morosanu
Killercat2000 propune : Baldor1 , Morosanu , The_Legend
Apasii propune : Apasii , Camarad , OchiReci
Morosanu propune : Baldor1, Ahorn, Morosanu
Camarad propune : Camarad , OchiReci , Apasii
Alecsander_Machedon propune : Ahorn , The_Legend , Morosanu


The_Legend - 8
Baldor1 - 7
Morosanu - 7
Ahorn - 5

Apasii - 3
Camarad - 3
OchiReci - 3

Merg in turul trei The_Legend , Baldor1 , Morosanu, Ahorn .

[b]Camarad propune : Ahorn , The_Legend
AlecsanderMachedon propune : Ahorn , The_Legend
Chryss propune : Baldor1 , Morosanu
Ahorn propune : Ahorn , The_Legend
The_Legend propune : The_Legend , Morosanu
Leea propune : Ahorn , The_Legend
Stefan-cel-mare propune : Baldor1 , The_Legend
Baldor1 propune : Baldor1 , Morosanu
Ochireci propune : Ahorn , The_Legend
Apasii propune The_Legend , Ahorn
Killercat2000 propune : Baldor1 , Morosanu
Morosanu propune : Baldor1 , Morosanu


The_Legend - 8
Ahorn - 6
Baldor1 - 5
Morosanu - 5


VOTURILE FINALE Ahorn VS The_Legend

OchiReci propune : Ahorn
Ahorn propune : Ahorn
Baldor1 propune : The_Legend (baldor1 protesteaza ca OchiReci , in absenta lui Apasii, trece votul acestuia pentru Ahorn, desi anterior nu s-a opus)
Apasii propune : absent din conferiinta ( dar de ce la voturile precedente OchiReci oare a ales sa exprime votul lui Apasii, iar altii nu s-au opus? )
Leea propune : Ahorn
Stefan-cel-Mare propune : The_Legend
The_Legend propune : The_Legend
Chryss propune : The_Legend
Morosanu propune : The_Legend
Camarad propune : Ahorn
Killercat2000 propune : Ahorn ( dupa o scurta pauza isi schimba votul acordand concursul sau pentru The_Legend )
AlecsanderMachedon propune : Ahorn


Initial Ahorn detinea 6 voturi , The_Legend 5 , iar Apasii era absent . Cu schimbarea votului lui Killercat, The_Legend intruneste 6 voturi .

Se considera egalitate, The_Legend 6 / Ahorn 6 , desi din surse sigure am aflat ca Apasii votase in cursul diminetii de ieri,
lucru stiut clar de OchiReci si Camarad - ce, declarand o egalitate favorabila 6 / 6 , decid a isi juca cartea de a isi schimba votul .


Astfel - Camarad declara votul sau schimbat pentru Ahorn dupa ce a fost invocata o falsa egalitate ( era cunoscut ca Apasii a votat , prin urmare ,
indiferent daca Camarad si cu OchiReci isi schimbatu votul sau nu , The_Legend tot era numit Conte dat fiind ca acestea au fost ultimele alegeri ).


O mutare foarte iscusita din partea lui Camarad si OchiReci a simula ca aceasta schimbare de vot era chiar necesara, fireste urmarindu-si interesul.


Dupa victoria clara a lui The_Legend si iminenta si mult asteptata numire a noului Conte valah, s-a decis de comun acord ca toti consilierii
sa votam candidatura stimabilului nostru coleg - The_Legend - pentru functia de conte - fireste Very Happy .


Inca odata - felicitari lui The_Legend cu precizarea ca domnia sa isi are domiciliul in Soma - oras al Imperiului Otoman .


Si iaca cum istoria se repeta iar Valahia isi are ocarmuitorii sai de sange valah scoliti si antrenati in arta razboiului si a condeiului pe teren otoman.


Viata lunga noului Conte si mult succes Consiliului ! Toata lumea sa ridice paharele sus, sa cinstim si sa ciocnim intru sanatate si prosperitate!


.
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue40/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de HEADWORX Mar Noi 18, 2008 7:39 am

O curiozitate: noul conte planuieste sa revina in tara inainte de finele mandatului sau dupa? Suspect
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue60/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Mitza Joi Noi 20, 2008 8:53 pm

a revenit in tara, s-a mutat deja in rosiori...

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue0/0Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de dia Joi Noi 20, 2008 9:17 pm

mi se pare cam ``intepat ``contele asta...e prea plin de el..parca a descoperit America asa aere isi da...mai are un pic si ``se varsa``

dia
Banat pe regatele

Mesaje : 156
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue30/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (30/100)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de camarad Joi Noi 20, 2008 10:44 pm

mache,nu ai fost atent.
am intrebat care din ei 2 nu o pun pe killerfly ministru,ca il votez,dat fiind faptul ca ea ne-a prejudiciat orasele si nu doream un hot dovedit in acea functie.
pentru binele valahiei am vrut sa fie exclusa,trebuie sa o demitem si din consiliu,v-am expus dovezile clare in consiliu.
cand am schimbat votul,obtinusem o promisiune. Twisted Evil
din nefericire pentru valahi ea a obtinut tot un post cheie.omul isi respectase totusi intelegerea...restul e cancan...legenda ...
intelegi ? sper. king
camarad
camarad
Banat pe regatele

Mesaje : 63
Data de înscriere : 05/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue0/0Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de killercat Joi Noi 27, 2008 7:34 pm

mai caramelule de atata oftica te-ai acrit Basketball ia baga tu niste dovezi aici sa vada si lumea..asta ca ai multi neuroni dar au inceput sa se imputa de la atata gandire lol!

Acum v-a urma replca lui=)))prietene, sa nu ma injuri prea tare ca incep sa plang si te spun lu`mami:))

Apropo ce mananci de esti asa destept?..la ce cantina? esti cumva Macrinist?Smile)Smile)Smile)

killercat
n00b
n00b

Mesaje : 31
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : acasa

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue0/0Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (0/0)

http://allyna.110mb.com/targsor/

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de killercat Joi Noi 27, 2008 7:38 pm

si apropo iti multumesc ca datorita tie am scapat sa mai fiu mc..acum am mai mult timp bounce

PS nu mai fi asa suparat ,nu toti putem fi inzestrati de la Dzeu...

killercat
n00b
n00b

Mesaje : 31
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : acasa

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue0/0Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (0/0)

http://allyna.110mb.com/targsor/

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Cally Vin Dec 05, 2008 11:41 pm

Smile) are dreptate...
Deci mai pe inteles ,pana nu ai majoritate in consiliu nu poti sa le faci viata un calcar Twisted Evil

2 la mana ,e jder admin acum. Se dau banuri de la 1 avertisment!!!
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Left_bar_bleue50/100Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Consiliu pt 2 luni - 12 Nov Empty Re: Consiliu pt 2 luni - 12 Nov

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum