RK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Valahia politica a zilelor noastre

3 participanți

In jos

Valahia politica a zilelor noastre Empty Valahia politica a zilelor noastre

Mesaj Scris de Mitza Vin Noi 14, 2008 4:27 pm

...


Ultima editare efectuata de catre Mitza in Joi Dec 11, 2008 6:53 pm, editata de 1 ori

Mitza
primar in devenire
primar in devenire

Mesaje : 199
Data de înscriere : 06/11/2008
Localizare : prin RK

Foaie de personaj
Zona Rp:
Valahia politica a zilelor noastre Left_bar_bleue0/0Valahia politica a zilelor noastre Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Valahia politica a zilelor noastre Empty Re: Valahia politica a zilelor noastre

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Sam Noi 15, 2008 8:11 am

Ahh...eu nu sunt partid politic...prin urmare ce fac?

Laudabila initiativa domniei tale - in fond..partid ori ne-partid , oricat de diferite ar fi viziunile si programele politice ale grupurilor, acestea in fond coexista in Valahia si scopul tuturora este sa traiasca in decenta , nu ?! Caci altfel foarte usor s-ar putea ajunge la anarhie si ca toata lumea sa se paruiasca si dueleze cu toata lumea - fiecare cu " armata " sa Laughing
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Valahia politica a zilelor noastre Left_bar_bleue40/100Valahia politica a zilelor noastre Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Valahia politica a zilelor noastre Empty Re: Valahia politica a zilelor noastre

Mesaj Scris de Cally Sam Noi 15, 2008 9:41 am

bine zis Mache ,sa traiasca in decenta....dar poate eu am notiuni diferite de decenta si onestitate decat altii. Pt ca m-am saturat de furtisaguri din partea altora,ulterior sa primeasca si credite pt asta si sa creada lumea ca este initiativa lor.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
Valahia politica a zilelor noastre Left_bar_bleue50/100Valahia politica a zilelor noastre Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

Valahia politica a zilelor noastre Empty Re: Valahia politica a zilelor noastre

Mesaj Scris de Alecsander_Machedon Sam Noi 15, 2008 10:33 am

Chiar caut sa nu scormonesc nimica, nu caut sa zgarm, nici sa privesc in trecut.

Caut..asa cutzu cutzu dand din coada...sa privesc inspre viitor...si sa ma asigur ca impreuna cu alti oameni, sper eu din ce in ce mai multi ( si uite ca initiativa demo cratos a prins bine ) , sa ne asiguram ca nu se vor intampla nici furtishaguri nici marshavii ... si ca vom avea un viitor frumos si curat in jocu ista Wink
Alecsander_Machedon
Alecsander_Machedon
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 53
Data de înscriere : 11/11/2008
Varsta : 39
Localizare : Regatele : Principat Valahia . Orasul Targsor ; Viata Reala : Muntenia

Foaie de personaj
Zona Rp:
Valahia politica a zilelor noastre Left_bar_bleue40/100Valahia politica a zilelor noastre Empty_bar_bleue  (40/100)

Sus In jos

Valahia politica a zilelor noastre Empty Re: Valahia politica a zilelor noastre

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum