RK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

+4
Mitza
CobraKid
HEADWORX
dia
8 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Sam Noi 15, 2008 12:56 pm

si avand in vedere ca nu mai postez pe forumul regate, am vazut discutii la noi orase de ce nu se mai infiinteaza noi orase de ce sunt buguri am si eu o concluzie. Culmea am vazut pe alt joc add cu tribal nation produs de aceasi companie bineiteles construit pe aceasi structura ca regatele chiar am incercat sa ma inscriu nu a mers, sunt sigur ca sunt buguri o gramada pe el si pagina se incarca greu. Cand tragi la doua carute e greu. Deci interesul pentru regate al producatorilor va fi din ce in ce mai nesemnificativ.

pentru cei interesati http://tribalnations.acclaim.com/tnlanding.html Razz

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Vin Ian 23, 2009 2:42 pm

da dupa cum vad am iar ban pe regate si nu pot sa vad ce imi raspunde Domnita Tichsa si nu mai pot replica.

Pentru domnii cenzori de acolo a zice cuiva ca minte nu e jignire. Ca domnul luk e deranjat ca cer sa dea listele cu datornicii si legea din consiliu cu imprumuturile de atunci stiu ca il deranjeaza. Mafia cenzorilor e in toata regula, ma intreb cand se satura Lsj de adminul asta sau de cenzori. Si asa din spusele lui domn Luk se pare ca nici nu il mai baga LSj in seama.

Inca o data se inchide gura la cineva care spune ceva pe forum si culmea am replicat la dezinformari postate de domnita mentionata mai sus. Ca altfel cu acel forum nu mai am decat distractia de a citi si a vedea cine mai are ceva sange in el sa se opuna unor prieteni nesanatoase bazata pe interese. Oamni astia nu stiu ce inseamna dezbatere politica. Vai de capul lor.

banuiesc ca am o luna ban poate o invita cineva pe domnita Tichsa sa posteze aici replicile ca e usor sa sa dai replici fara interlocutor pe un forum unde principalul interlocutor nu are acces.

Multumesc pentru cine vrea sa auda.

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de Cally Vin Ian 23, 2009 2:57 pm

si eu am ban Very Happy
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue50/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de HEADWORX Vin Ian 23, 2009 3:18 pm

d@n a scris:banuiesc ca am o luna ban

doar o saptamana
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue60/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Vin Ian 23, 2009 5:44 pm

Multumesc de informatie, oricum acum chiar o sa postez la reclamatii si sa vad ce raspuns imi da ca de data asta fac reclamatie la LSj, e prea de tot ce se intampla. Cum e atins un aproiat a lui Lujek cum se da ban si la restul nu. Oricum cine doreste sa-i spuna lui lujek ca daca nu scoate din magazie legea si lista cu imprumutatii de atunci o sa aiba de a face cu Lsj. Deja asta e incalcarea tuturor regulilor posibile de joc si bun simt. O sa fie razboi!!!!

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de Cally Vin Ian 23, 2009 5:51 pm

Despre ce lege si imprumuturi vorbesti?
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue50/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Vin Ian 23, 2009 7:49 pm

Inainte de infiintarea Slatinei consiliu a aprobat sa se dea imprumuturi pentru jucatorii care puteau sa treaca la lev doi. legea a fost desigur impusa de lipsa meseriasilor atunci. S-au organizat pe forum consiliu si pe forumul comun concurs de calificare in care fiecare care solicita imprumutul trebuia sa spuna ce mai are ca sa ajunga la lev 2. Cel de la consiliu nu l-am vazut dar primul care a beneficiat de acest imprumut a fost Guitz care a trecut la lev doi facandu-se fierar deoarece Amsterdam plecase din tara. Apoi au tot inaintat la lev doi numai preferati de ai conducerii de atunci(se vedea pe forumul comun). Suma precizata era de 500 de lei. Legea nu am vazut-o si nici cum a fost ea aprobata in consiliu, efectiv probabil nu exista sau a fost stearsa pentru ca sunt sigur ca existau si clauze de returnare. Nu cred ca este moral ca un jucator sa beneficieze de un imprumut sa avanseze si altii sa avanseze fara. Tot tip nu de alta ca au iesit multi la rampa sa se laude cu ce au muncit ei pentru Valahia, pai daca Valahia i-a ajutat acum sa dea banii inapoi ca sunt toti lev 3.

Oricum a fost atunci o dicriminare voita pentru a ascunde bani dati sa se mituiasca la alegeri. Nu e normal ca unii jucatori sa primeasca avantaje si altii nu, ori suntem egali ori il dam pe apa sambetei jocul asta.

Ma deranjeaza ca Lujek chiar imi da ban de cate ori pomenesc de asa ceva si mai ales cand ma iau de vechi jucatori care culmea ei s-au dat de gol ca au luat acel imprumut ca dovezi de atunci nu am, mare pacat. Tine si de moralitate si oricum acum Lsj chiar va reactiona.

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de Cally Sam Ian 24, 2009 9:28 am

Heheeee ce vremuri. Printre Guitz sunt atatia de multi .....pffff. Majoritatea numele mari ale valahiei. Printre ei se afla si cei care conduc azi. Pe aia vechi nu pot sa ii condam, comitatul avea 600,000 lei pe care nu ii folosea,iar in tara era criza de meserii.
Acum se pot condamna, doar moral.

De ex koko: acum 2 saptamani a predat de 6 ori la rand, asta inseamna 300 lei, iar primaria care a conduso a lasato cu 200 lei,pentru viitorul primar.
Baldor cu kitty dau spaga ca sa se asigure ca vor fi votati de noi incepatori din consiliu, si tot asa.
De asta vreau o Valahie Libera.
Pentru ca dorinta lor de control, a dezechilibrat tzara fara sa isi dea seama(ca asa e cu tantalaii).....meseriile, si diferenta actuala de profit pe meserie.

D@n sper sa fii alaturi de noi, cand va veni vremea.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue50/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Sam Ian 24, 2009 2:41 pm

da din pacate nu am timp de asa ceva, pot sa va ajut cu votul, in rest vad ca ne luptam cu morile de vant. Atata timp cat sunt banat cand ma iau de anumite lucruri sunt vorbele mele zise in vant. Din pacate cei care stiu vechi jucatori onesti sunt retrasi si deja nu mai spun nimic. Sunt o singura persoana care tip si bineinteles un cenzor mi-a trimis mesaj ca spun aberatii, domnul tigru care nu e altcineva decat Noptis, de vazut mai sus cu campania in turcia si veti vedea grupul de influenta din partea lui Lujek.
Lujek cu titlu de admin vad ca a luat-o pe urmele lui Malasorte si ala se credea rege mizand pe faptul ca nu stiu de ce jucatorilor le e frica de el, chiar nu inteleg. Problema mi-am pus cand l-am vazut odata pe lista de consilieri si atunci am tipat s s-a retras deorece este interzis adminilor sa ocupe functii.

Nu ma mai bagam dar vad ca se dau banuri sa se inchida gura voi vedea ce raspuns primesc cand voi reveni pe forum si sa incerc sesizarea la Lsj, desi banuiesc ca saracul s-a saturat de reclamatii la adresa adminilor de peste tot si de aceea nici nu ne mai baga in seama.

Problema cu imprumuturile este urmatoarea atunci se dadeau la cine trebuie nu la toti, tot ce insemna ca nu sunt cu TT nu primeau nimic.

Scuze ca poate vizioneaza si Lujek acest forum ca ii pocesc numele dar chiar il retin in aceasta forma ca sa nu mai zic de Ancius sau cum o fi.

Mersi de ajutor, banul vroiam sa stiu cat dureaza si am postat aici ca sigur si din marii cenzori de pe regate se uita pe aici.

Spor la joc.

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de Cally Sam Ian 24, 2009 3:15 pm

Wink) cu problema morilor de vant ne confruntam toti. Toti din AD, si toti care urla pe ei.
Deja neam obisnui sa ne calomnieze,sa minta.
Oricum,mizam ca urmatoarea noastra miscare sa le ia din pozitia de putere pe care o au acum. Chiar sa ii detroneze de tot. Iar judecaoturul ce va veni, care va fi liber, va da niste sentinte ABUZIVE fata de ei Smile

Ad are intotdeauna portile deschise. Si prieteni peste tot. cred ca faptul care ne tine strans ca partid este bunul simt unul fata de celalalt.
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue50/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de HEADWORX Sam Ian 24, 2009 10:48 pm

d@n a scris:Problema cu imprumuturile este urmatoarea atunci se dadeau la cine trebuie nu la toti, tot ce insemna ca nu sunt cu TT nu primeau nimic.

Ma ajuti cu o lista a celor care au beneficiat de astfel de imprumuturi? Nu am nevoie de dovezi, simple banuieli imi sunt necesare.
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue60/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Dum Ian 25, 2009 12:20 am

de cine stiu sigur:
primul:) Guitz
Tischa 77
duduiaana
Anciusus
ultimile trei au recunoscut pe forum

in rest banuiesc ca Tudy, Micutu, Sl@erix(el sigur nu era din TT) si nu mai stiu ca erau multi totusi, exista pe forum cererile lor, oricum voi cere lui Lujek sa o scoata din magazie, daca mai exista! chiar imi pare rau ca nu le-am facut poze:) si asta daca o sa vrea ca cine stie ce nume mai rasar de acolo:)
Asta daca totusi pe de alta parte nu s-au acoperit sume mari care au fost delapidate cu acest cica imprumut. Nu cunosc dar probabil cineva le dadea si asta se facea sigur din grant acordat cuiva. Nu cunosc ca nu am fost niciodata in consiliu si nu stiu cum se decontau undeva banii dati pentru asa ceva, probabil nu exista nimic...

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de HEADWORX Dum Ian 25, 2009 12:36 am

Sa intri te rog pe forumul secundar ca poti vedea la magazia consiliului topicuri mai vechi si undeva in pagina 7 se discuta despre aceste "sponsorizari". apar acolo bluehunt, anemesh, guitz si altii.
HEADWORX
HEADWORX
Consilier
Consilier

Mesaje : 464
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Tamplar de Targsor

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue60/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Dum Ian 25, 2009 2:45 pm

da, mersi, vad ca nu sunt banat pe forumul secundar. Cum nu o sa mai fiu banat o sa cer proces impotriva tutror care au postat acolo. Asta nu e corect sponsorizare....

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de Cally Dum Ian 25, 2009 4:26 pm

d@n...ce caracter aveai inainte....de D@n?
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue50/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Dum Ian 25, 2009 8:03 pm

Da fara suparare dar asta nu spun Rolling Eyes . Nici o grija nu TT-ist nu am avut niciodata functii de conducere. Simplu plaies si anonim. M-a apucat acum limbarita mai ales cand vad nedreptati ridicate la rang de virtuti.

Bafta in joc si sa vedem cand nu o sa mai fiu banat cum o sa decurga procesul mai ales ca e si Lujek pe acolo. Daca imi reuseste si asta e bine ca oricum deja imi ocupa prea mult timp jocul asta.

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de Cally Dum Ian 25, 2009 8:19 pm

Stai linistit , speram ca te fi cunoscut cu vechiul personaj.
Dintre toti doar 10nutz sper sa nu fii
Cally
Cally
Banat pe regatele

Mesaje : 319
Data de înscriere : 05/11/2008
Varsta : 37
Localizare : targusor ...si restul lumii

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue50/100DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (50/100)

https://forumrk.aforumfree.com

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de d@n Lun Ian 26, 2009 11:40 pm

nu Very Happy

d@n
n00b
n00b

Mesaje : 16
Data de înscriere : 13/11/2008

Foaie de personaj
Zona Rp:
DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH - Pagina 3 Empty Re: DEZVALUIRI DIN CONSILIUL VALAH

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum